Fashion Police,  Móda

Stylish Woman´s Choice

(Boh) Mám obsesi pro nevkusné věci. Kdykoliv něco nevkusného, plného třpytek a divných barev vidím, jsem fascinovaná. Jako domorodci, co za kus sklíčka prodali celý ostrov. Někdy jdu až tak daleko, že si předmět začnu osahávat – další můj zvyk. Jsem kontaktní na věci, co se mi líbí. No a pokud se jedná o oblečení nebo boty, prostě nemám klid, dokud si ty ohavné boty s prosklenou podrážkou v obchodě pro striptérky nevyzkouším, abych se ujistila, že mi sice jsou, ale do mého života se nějak (bohudík) nehodí.
Už několik měsíců chodím kolem výlohy v Bílé Labuti, kterou si pronajal obchod s úžasným jménem Stylish Woman´s Choice. Poměrně často mění výlohu a vážně se nestačím divit. Strašně toužím po tom, spatřit alespoň jednu zákaznici, která jejich modely opravdu nosí. Chodím tamtudy většinou večer a přiznám se, že se někdy zastavím a nevěřícně si kousky pro stylovou ženu prohlížím. Obchod se nachází v prvním patře a nikdy jsem neměla čas do kolotočářského butiku zaběhnout, takže netuším ani kolik modely s gepardem na prsou stojí, ale jedno vím jistě. Jednou tam zajdu a vyzkouším si celý tygří sortiment. A  v kabince se ve všem vyfotím, abych to pak odvážně dala na blog. Ale než se tak stane, můžete se pokochat úlovky z výlohy! Stojí za to!


Zde je několik detailů, na které bych ráda upozornila. Obzvlášť jsem si oblíbila kentauří vzezření figurýn umístěných na skoroVersace stoličkách. Rozmístění modelů a laciné parfémy taky dělají své, ale nebudu napovídat, každý si jistě najde to své, pravé ořechové.

Je dobré vědět, že nejsem sama, kterou tahle výloha fascinuje…

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

8 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *