Pusu ti dám…

_MG_5841(Boh) Byly jednou Dvě Třicítky, co spolu pracovaly, žily, psaly a zažívaly dobrodružství. Byly úžasné, báječné, veselé a hravé a pořád jim bylo třicet. Jmenovaly se Bohyně a Femme Fatale aka Fatalka. Měly spolu blog a spoustu projektů a skvěle se doplňovaly. Ale stejně jako se rozešel Paul McCartney s Lennonem, Hapka mentálně opustil Horáčka nebo Simon Garfunkela, o té ošklivé záležitosti mezi Dolcem a Gabbanou psát raději nebudu… zkrátka a dobře, i Bohyně s Fatalkou se rozhodly jít každá jiným směrem.
Okolnosti rozchodu nejsou podstatné. Podstatné je, co po sobě zanechaly a zda jsou teď spokojenější.

Zanechaly po sobě tři roky práce, která by se někdy mohla vydat, a nebo taky ne.

Zažily spolu toho tolik, že vlastně teď musí objevovat samy sebe a poznávají svůj vlastní rytmus a energii.

Fatalka si může prozkoumávat svět svým vílím tempem bez pocitu, že ji někdo k něčemu tlačí a naopak Bohyně může sundat nohu z brzdy a naopak šlápnout na plyn, aby se dostala tam, kam chce, bez pocitu, že ji někdo brzdí.

Jejich přátelství trvalo sedm tučných let. Potkaly se v jednom přihlouplém časopise, kde jejich oblíbenou písničkou bylo „Pusu ti dám“. Svorně si tuto písničku prozpěvovaly a zkoušely i napodobovat velmi náročnou choreografii. (Bohyně i přes své pětky byla Korn, kdyby někdo netušil, a křehkou Vondráčkovou ztvárňovala Fatalka… jak jinak :-)

Nechť to holkám na jejich sólové dráze životem pěkně šlape…ehm ehm, raději snad klape (nevhodného chování samozřejmě nikdy není dost)  a my si k tomu pojďme pustit jejich úžasný rozchodový song.

Byl to skvělý blog a byl to skvělý život, ale všechno jednou končí a každá trampota má svou mez (ale to je zase jiná vodrhovačka).  R.I.P.!

YouTube Preview Image

Mimochodem, až nás unaví se plácat samotné a dojdou nám prachy i nápady, tak jako Beatles nebo Dolcemu s Gabbanou, dáme se zase dohromady a vydáme knihu s názvem „Dvě Třicítky po Čtyřicítce“. Ale na to si budeme muset všichni ještě počkat. !Běda vám, kdo nám tenhle titul ukradne!

PS: Bohyně pracuje na novém blogu. Otevíračka bude 1.11.2014. Fatalka se zatím do psaní blogu nepustila, ale až to udělá, tak vám o tom dáme vědět. Blog Dvou Třicítek zůstává otevřen, abychom ho mohly vykrádat, tedy vlastně se inspirovat.

_MG_5967

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se mi líbilo, Co se nám honí hlavou se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

13 komentářů u Pusu ti dám…

 1. KUTlime napsal:

  Je hezké, že je to už i oficiální.
  Milé třicítky, hodně štěstí do života!

 2. Andrea napsal:

  … svět blogů už nikdy nebude jako dřív, tak vykročte pravou:)

  • mydve napsal:

   :-) Samozřejmě že ne, bude jiný a posune nás všechny dál :-))) Bridget Jones už taky není co bývala :-) Děkujeme Andreo! Boh

 3. Míša napsal:

  Jé holky tak to je škoda, moc ráda jsem vás četla :-( Ale zase pokud člověk jede na mrtvém koni, je čas sesednout, víme? ;-) Tak ať se daří. Doufám, že pak hodíte odkaz na blog Boh, díky!

  • mydve napsal:

   Ano, přesně, byl to už mrtvý koník a nemělo smysl ho dál vláčet pustinou. Blog zveřejním 1.11.2014. Na Dvou Třicítkách i na facebooku. A i když mám z toho trochu nervy, tak doufám, že budu schopná dostát kvality Dvou Třicítek. Ostatně podílela jsem se na něm, tak by to doufejme neměl být takový problém. Bohyně

 4. Vanilka napsal:

  Je mi z vás smutno. Doufám, že mimo blog vaše přátelství nekončí! Držím vám palce. Každé zvlášť ;-)

 5. Lenka Moore napsal:

  Držím palce a těším se na nový blog!

  • mydve napsal:

   Díky! Jsem z toho trochu nesvá, ale snad najdu svůj styl… no Dvě Třicítky v tom budou pořád znát. To je jasný :-)

 6. katka napsal:

  jee, to je skoda, moc se mi libila vase ironie, humor, nadhled, ale co se da delat. hodne stesti obema ve vsem, co se rozhodnete delat ;-)

 7. Petra napsal:

  Je mi to moc líto, ale někdy je fakt potřeba něco změnit. Váš blog mám hrozně ráda a opakovaně jsem zažila pocit, že mi mluvíte z duše. Inu, ať se Vám daří ve všem, co Vás dvě čeká!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *