KDE NAJÍT NORMÁLNÍHO CHLAPA – komentář, který ovládl internet

(Boh) Před několika dny se stal hitem internetu, a to nejen facebooku, ale i řetězových emailů, komentář nějaké paní na téma normální muž. Ne že bych nevěděla co psát, ale ten komentář je tak trefný, že ho tu prostě musím překopírovat. Takže pokud jste ho již četli, moc se omlouvám, ale druhá část příspěvku (tu už jsem napsala sama), by nedávala význam. 
Komentář na otázku, kde najít normálního chlapa…

„Simono, děkuji za dotaz. Jakožto zralá žena cítím morální povinnost se ho ujmout. 
Skromně tipuji, že jsem o dost starší, než vy a hledáním NORMÁLNÍHO chlapa jsem strávila většinu života. Téměř na prahu neplodnosti, v sedmatřiceti letech, mi po mnohých dramatických bouračkách došlo, že to, co u chlapů považujeme my ženy za NENORMÁLNÍ jsou základní znaky opačného pohlaví, tedy muže. Pokud vám na muži vadí to, že chrápe, že se neholí, cintá, sem tam vypije o 6 piv víc, než ustojí, civí na fotbal, olizuje nůž, srká řízek, chová se občas jako idiot, dost často mluví dost sprostě, ještě častěji nemluví vůbec, nechápe vaše náznaky, nepozná špinavou košili, není schopen správně vyhodnotit situaci zasychajícího nádobí ve dřezu, nemá pochopení pro váš premenstruační syndrom, nahlas smrká a občas vám řekne vole, je to asi jako by vám vadilo, že má penis. Čili, pokud potkáte muže, který nebude vykazovat výše uvedené znaky, je to přešitá ženská a nebo buzna, ale rozhodně to není NORMÁLNÍ chlap. Pokud nechcete zůstat sama jako poslední vokurka v láku, je nutno si připustit, že když chcete chlapa, musíte s ním vzít do svého života i balíček drobných hnusůbek, které vás nejspíš budou ze začátku dost iritovat. (z lat. irritare – popuzovat, rozčilovat, znervózňovat, dráždit.) Zkrátka – bude vás to srát tak, že budete mít tendence přehlížet, respektive spíše vůbec nevidět baliček těch pozitiv, které s sebou chlap do života nepochybně také přináší. Může to být například něha, sex, podpora, zázemí, sex, humor, fyzická i psychická pomoc, sex, technický mozek, sex, analytický mozek, schopnost zachovat klid v kritické situaci, sex… Většina těchto výhod u chlapa plyne z toho, že disponuje stabilním hormonálním systémem, který vy nikdy mít nebudete. A stejně tak, jako on nepochopí, proč před menstruací vaříte v 7 hrncích (PROTOŽE PROSTĚ PROTO), vy nikdy nepochopíte, jak může být tak klidný, když vám zatéká do obýváku. Simono. Neztrácejte naději a chuť do života a hledání toho… PRAVÉHO. Z vašeho hlediska nebude normální. Ale pokud to bude ten pravý, bude vás milovat takovou, jaká jste. Nervózní, často rozladěná, občas opupínkovaná, náročná, marnivá, neustále hovořící, nelogická, neschopna správně vyhodnotit naprosto přehlednou situaci na křižovatce, plačtivá a dokonce, i když budete trošku tlustá. 
PS: Hlavu vzhůru, chlap je totiž tak trochu zvířátko. V některých jednotlivostech dá se docela dobře vycvičit a při dobrém zacházení s ním budete mít život jako Vánoce. Šťastný a veselý!“

Hodně dobrý, co?

Ten komentář je vážně super, ne že ne, ale mě osobně by i docela zajímalo, jak vypadá ona radící paní v letech a taky jak vypadala stěžující si slečna. A taky jestli ta radící paní má manžela (jako předpokládám, že jo), nadváhu (tu možná taky), dvě děti a panelákový byt 3+1 nebo naopak pěkný dům v Průhonicích a bavoráka před tepanou bránou na dálkové ovládání (ta brána by měla být na dálkové ovládání, ne to její BMW).
Jsem tak trochu jako Ezop a jeho bajky, vždycky mě zajímaly detaily a okolnosti zajímavých příběhů, můžu si pak hrát na detektiva a z nasbíraných důkazů vytvářet vlastní pravidla, rady a poučení. A něco takového by mi, s ohledem na několika tisícové sdílení jednoho komentáře, udělalo radost, když už to na mě vyskakuje všude. Ta ženská má zřejmě pravdu a já chci prostě vidět jak žije, co pije a co jí a kdo to sakra je.

I když je právě teď nachází v kolonce „neznámý autor“,  který nikoho netankuje, tak mně zajímá a věřím, že v době digitálních stop, které za sebou zanecháváme, se při troše štěstí dřív nebo později dozvíme, kdo je ta paní radilka i nespokojená slečna jsou.

No, a nebo se to dozvíme hned.

Autorkou je po všech stránkách talentovaná operní pěvkyně/produkční Eva Kolková, která má výborné facebookové statusy, komentáře a taky svůj minimalistický blog Nočník neohrožené ženy. A prosím pěkně není v letech, nemá nadváhu, má přítele, bydlí v domečku a vypadá takto:

12545752_10207749523723387_865173116_o

 

A ano, tou Simonou nebyl nikdo jiný než Simona Laňková.

Simona

 

Tak a teď to skvostné dílo dostalo rám i skobičku a jen ho znovu pověsit na zeď. S podpisem autora i s příběhem, kterak to celé vzniklo.

Nemáte zač. O jednu záhadu méně, že :-)

A poučení? No tak těch mám hned několik – bacha na to, co komentujete…když to dobře dopadne, můžete zůstat v anonymitě a nikdo se nic nedozví, pokud vás kámoši nenapráskaj… na druhou stranu nečekejte, že vám někdo označí blog, i když ho o to slušně požádáte a nepomůžou ani kámoši, co mu vyhrožujou. Plus samozřejmě celý komentář Evy Kolkové je jedno velké ponaučení – o láku okurek a pravém muži.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rychlé tipy aneb Čím žijeme se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u KDE NAJÍT NORMÁLNÍHO CHLAPA – komentář, který ovládl internet

 1. Tomáš napsal:

  říkám koukej se z okna ven, to bude lepší pro tvojí škebli… venku je krásnej den…

  Simonko:) uhhh

 2. Pingback: Návod pro ženy: Kde a jak najít pořádného chlapa | My space, my world.

 3. KUTlime napsal:

  Už dlouho jsem se tak nezasmál. A to hned na několika frontách. Dotaz Simony je tak úžasně přízemní, že jsem poprskal kolegu ve výtahu. Lehká a svěží odpověď Evy, u které doteď netuším, jestli si dělala velice decentně z dotyčné srandu nebo ji opravdu chtěla poradit, můj výbuch smíchu prodloužila a přidala špetku studu za to, že jsem muž a shrnutí Bohyně… no co na to říci. Snad jen, že je asi čas volně navázat na jeden můj straší článek (https://kutlime.wordpress.com/2012/12/06/o-lasce-seznamovani-a-pohledu-muze-sovinisty/) a poradit, jak se ti třicátníci loví.
  Ne ani tak kvůli slečně Simoně. Po lehkém shlédnutí jejích fotek na xichtbooku a několika dalších statusech naprosto chápu její trable s muži, to že v ni vidí jenom sex, že muži neví, o čem se s ní bavit a to, že se ji jakýkoliv slušný muž vyhýbá obloukem s poloměrem železniční zzatáčky. Ale spíše pro těch pár slušných, které za to opravdu stojí a které bloudí v lese těch zvířátek, o kterých píše Eva Kolková.

 4. Petra napsal:

  Měla bych vědět, kdo je Simona Laňková? Našla jsem si ji a – to není živý a opravdový, že ne? :-D Jinak už chvátám na Nočník! :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *