Hudební ochutnávka SAIL

(Boh) Strašně se mi líbí písnička Sail od Awolnation. Poprvé jsem ji slyšela včera a od té doby ji doma tuníme v přesmyčce. (Myslím, že ráno sousedi nechápali…hihihihi).
Chodím na pole dance (ano, tančím u tyče) a přiznám se, že mi to moc nejde. Nějak je to všechno složitější, rychlé a nejasné a když se konečně pořádně zhoupnu a ladně odlepím od země, vyděsí mě ten švunk natolik že upadnu nebo udělám něco hodně neestetického. Trochu jsem včera propadala zoufalství nad svou vlastní nemotorností a když naše úžasná lektorka Kristýna vyhlásila freestyle na hudbu, řekla jsem si: „No bezva, budu muset to svoje pachtění ještě přizpůsobovat hudbě. Co ještě?! Neumím koordinovat tělo a navíc ještě k tomu zjistím, že nemám rytmus?!“
   … Sail!…Sail!… This is how I show my love… I made it in my mind because… I blame it on my A.D.D. baby… (možná mám taky A.D.D. – poruchu pozornosti, protože mi to najednou ŠLO!!!!!) Najednou mi všechno šlo. Přestala jsem se bát a začalo mě to bavit. A možná i trochu jít. (Moje modřiny si to nemyslí, ale já jo. Sail!)
Moc děkuju za tenhle song a posílám dál. Určitě mrkněte i na klip, protože je luxusní, přestože neoficiální! Hezký víkend nejen začínajícím tanečnicím u tyče! :-)


Follow on Bloglovin

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se mi líbilo se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 komentářů u Hudební ochutnávka SAIL

 1. udvouverunek napsal:

  Písnička supr a já držím palce, aby ti to s ní lépe šlo a hlavně bavilo :) Modřiny pominou a pak už se nebudou ukazovat vůbec, jen vytrvat to chce ;-)
  Verunka

 2. udvouverunek napsal:

  Je skvělá! Narazila jsem na ni před pár měsíci, když doplňovala reklamu na nějaké auto… tak jsme ji vyhledali. A klipů na youtube kolik k ní je:-) Veronika

 3. Drahý napsal:

  Všem musím říct, že když mi to doma u klipu ukazovala tak jí to šlo! :-)

 4. Dobrý den, já tu písničku znám už něco přes rok. Když jsem jí poprvé slyšela tak to vypadalo úplně stejně. Doma nehrálo 24 hodin nic jiného. Jedním slovem SKVELAAAAAAAAAAAA

 5. Nekecej! Taky tancuju u tyče? Nejde mi to a mám nohy samou modřinu, ale jinak super :-) A ber mi telefon!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *