Co jsem se naučila v lednu

IMG_4570

Leden. Co dodat?

(FF) Moje hlavní předsevzetí je netrávit příští svátky sama. Je to letargické a z hlediska množství alkoholu a jídla také zdraví ohrožující. Ale hned druhého ledna, když jsem ve večerce potkala hezkého muže, a mou prvotní reakcí bylo zrudnout a schovat se za regál s pečivem, jsem pochopila, že své plány sice měnit můžu, ale sebe nezměním. Ale vzdávat to nebudu.

Když vám ve stejný den napíše finančák i váš bývalý, dost pravděpodobně ten den bude stát za prd. Cukrárna a nezřízená konzumace zákusků je v tomto případě povolena.

IMG_4789

V deštivém lednovém večeru je dobré zajít na divadelní představení o depresivních Japoncích, co se touží zabít.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na strávení Silvestra jsem měla dvě pozvánky. Všechny kamarádky byly nemocné, takže jsem buď mohla jít na kafe s klukem z tinderu, jehož pozvání znělo takto: “Chceš zajít na kafe, a když to klapne, zavezu tě k sobě domů, kde budeme slavit celou noc?” Nebylo tam slovo “slavit”. Bylo tam jiné sloveso. To, které žáci tak často používají… A my víme, kde. Jsem ovšem starosvětská hrdá dáma, která už má spousty “walks of shame” za sebou, takže jsem mu ani neodpověděla. Samozřejmě, že bych chtěla celou noc popíjet a, echm, tzv. slavit, ale ne s ním! Druhé pozvání bylo od milého Vietnamce, který prodává ve večerce za rohem. Pozval mě na jejich oslavu. Zatím se na lahváče před jeho večerkou necítím, ale nikdy neříkej nikdy, že. Kolik má starosvětské děvče ve městě šancí?

Domov bez knih a obrazů není úplný. 

Vyrazily jsem s Bohyní na slevy. Zatímco já se vypravila pro černé rifle a opravdu si přinesla domů jen černé rifle (!!!), Bohyně byla úspěšnější. Mou nepochopitelnou zálibu v “hovních oblečcích” komentovala doporučením, že své nové hovní kousky bych musela stylovat v boho stylu nebo ve stylu 70. let, a tím moji divnou zálibu navždy pohřbila. Bohostyl i sedmdesátky obdivuju. Na modelkách. Ale popravdě na nikom tady jsem je neviděla. Nebo to nebylo zamýšlené jako retro, ale zaostalost. Nezamýšlená.

Existují hodní, ale přitom sexy muži? Nebo toho jediného, který byl, si vzaly Emily Blunt a Olivia Wilde?

IMG_4767

Když už nepomáhá nic, masová svačinka v Sansho nezklame nikdy. A pak proč ten čaj Štíhla linie nefunguje.

Dostala jsem pod stromeček kromě jiného župan. Krásný, jemný, lehký jako vánek. A víte co, navzdory všemu, co tu píšu o tom, jak máme používat to nejlepší, protože každý den stojí za to, a jak si máme vážit každého dne a nic si neschovávat na lepší příležitosti (protože ty nemusejí přijít), jsem ten župan obdivovala a pak vzala a vystavila do koupelny, jakože ho někdy použiju. Až bude ta správná chvíle. Prd. Zaprdím ho hned. Pořád si člověk ty základní věci musí připomínat (jakože ne zaprdět župan, ale užívat si každého dne, samozřejmě! Jsem přece dáma.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se nám honí hlavou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Co jsem se naučila v lednu

  1. Pingback: Návod pro ženy: Kde a jak najít pořádného chlapa | My space, my world.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *