Chvála nám, chvála vám, chvála všem botičkám!

(Boh+FF) Níže je email, který jsme dostaly. (A který zase dostal nás.) Na větší komentář se zřejmě nezmůžeme, obě se totiž snažíme dojetím nerozplakat (přece jen máme docela slušné pracovní pozice a editorky ani právničky nebrečí. Alespoň ne v zaměstnání!)

   Josephine, je to krása, děkujeme za zpětnou vazbu a držíme palce v podnikání. Jsme tvé budoucí stálé zákaznice.


   Trochu nám vrtá hlavou, který článek byl ten osudový…:-)

Milá Bohyně a Fatalko,

před pár měsíci jsem začala číst váš blog a musím říct, že po roce bydlení v Anglii to pro mě byla záchrana..a zároveň mě potěšilo, že nejsem jediná kdo řeší, jestli pan Božský existuje nebo jak si zvyknout na návrat do Čech, když se tu všichni tak hrozně tváří a navíc nosí sandály s ponožkama..

No a abych se konečně dostala k tomu proč píšu..
..po jednom vašem článku jsem se rozhodla, že je načase abych dělala konečně něco, co mě baví a nelitovala toho, že jsem to nezkusila..
..a tak jsem spustila svůj obchod.. s botami… (jak jinak..) a budu ráda, když se mrknete..kdyby vám něco padlo do oka..máte u mě slevu..za to všechno..

Držím palce a děkuju,
vaše čtenářka Josephine

krásné boty zde

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se nám honí hlavou se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 komentářů u Chvála nám, chvála vám, chvála všem botičkám!

 1. panda napsal:

  to len mne ten odkaz nefunguje?

 2. U dvou Verunek napsal:

  No to je ale pěkné! Není nad to, když má člověk takovýto feedback – že vlastně dělá, co ho baví, a zároveň tím pomáhá, podporuje ostatní (byť jen myšlenkami, slovy). Dovedu si představit vaší radost a dojatost:)
  Jesefíně přeju spoustu úspěchů a spokojených zákaznic a úžasných úlovků vintage botiček! ;-) Budu její stránky čekovat a doufat, že se objeví nějaké fešné kousky i ve velikosti 37 :D
  Verunka

  • Josephine má skvělé boty, doporučuju! A ceny jsou exkluzivní. Navíc s tvou 37 nejsi ani shopping konkurence, takže nakupuj, nakupuj Verunko! (Boh) PS: bylo milé a příjemné tě potkat!

   • udvouverunek napsal:

    Och, děkuji <3 A nápodobně. Nevím, jak jste to dokázaly, dámy, ale z Louvru jsem odcházela s úsměvem na rtech a nabitá energií (ta Bohynina je asi přenosná), což mi vydrželo po celý den a ještě den poté. Neuvěřitelné!

 3. Josephine napsal:

  už začínám být dojatá taky..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *